این وب سایت به دلیل عدم تمدید حساب کاربری مسدود شده است.

ساخت سایت با سایت ساز سی می پلاس

درباره باربری هوایی سیمرغ آبی

از کجا آغاز کردیم؟

شرکت سیمرغ آبی آسمان پاسارگاد از سال 1380 با اخذ مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری در حوزه حمل محمولات بصورت هوایی فعالیت خود را در فرودگاه مهرآباد به مقصد کلیه فرودگاه های کشورآغاز نمود و طی این سالها توانسته است با اکثر ایرلاین های فعال عقد قرارداد همکاری نماید و در تمامی فرودگاه های کشور دارای نماینده مقیم باشد .

هدف سیمرغ آبی آسمان پاسارگاد

از آنجایی که سرعت ، دقت و امنیت ارسال محمولات با هواپیما به هیچ عنوان با سایر وسایل نقلیه قابل قیاس نیست ، تصمیم گرفته ایم این خدمات را هر چه بیشتر به مخاطبین و مصرف کنندگان محترم خدمات پستال سرویس معرفی نماییم تا نه تنها برای هم وطنان خود ارزش افزوده ایجاد نماییم بلکه با توسعه این مدل کسب و کار باعث ایجاد شغل مستقیم و غیر مستقیم برای جوانان جویای کار باشیم.

پرده برداری از یک تصور اشتباه

مخاطبین عزیز باید بدانند که ارسال محمولات به صورت هوایی نه تنها گرانتر از سایر روشهای ارسال نیست بلکه در مواردی ارزانتر، راحتر و وسیعتر هم انجام میشود.قطعا می دانیم ارسال محمولاتی همچون بلورجات ، چینی آلات ، لوازم خانگی حساس و ... به دلیل عدم چینش مناسب و مهار بار در وسایل نقلیه زمینی معمولا دچار خسارات جدی میگردند در حالیکه ارسال این محمولات با هواپیما به سهولت و سلامت کامل انجام می پذیرد. همچنین ارسال مواد فاسد شدنی خوراکی و غیر خوراکی، لوازم پزشکی خاص از جمله اعضای قابل پیوند انسان ، حیوانات زنده و ... از اقلام محمولاتی است که فقط با هواپیما قابل انتقال هستند.

از طرفی با وجود پروازهای متعدد در اکثر شهرهای فرودگاهی کشورمان ، مردم شریف ایران می توانند در ساعات مختلف مرسولات خود را با این سرویس به مقاصد مورد نظر ارسال نمایند. یکی از محاسن این خدمت کوتاه نمودن فواصل مبدا و مقصد در نقاط استراتژیک ایران است . برای مثال ارسال محمولات از اکثر شهرهای فرودگاهی به مقصد جزیره زیبای کیش یا قشم با زمانی کمتر از 24 ساعت و قیمتی باور نکردنی میسر شده است . خوب است بدانید محموله ای با وزن 5 کیلوگرم را از اکثر نقاط کشورمی توانید برای این مقاصد با هزینه ای حدود 30 هزار تومان ارسال نمایید.

تفاوت و نقطه قوت ارسال هوایی

یکی از مهمترین نقاط قوت شرکت های خدمات ارسال بار هوایی دانش بنیان بودن آنها است به شکلی که کلیه عوامل اجرایی آنها لازم است علاوه بر سابقه کار متمادی در شرکت های تابعه سازمان هواپیمایی کشوری ، گواهینامه های فنی حمل بار که دوره های آن توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی برگذار میگردد را طی نموده و مرتب در خصوص مسائل علمی مرتبط با این خدمات به روز باشند. این گواهینامه ها شامل موارد زیادی از جمله آموزش نحوه بسته بندی ، نحوه چینش و بارگیری ،نحوه حمل و ارسال ، نحوه تخلیه و ... می باشند.