این وب سایت به دلیل عدم تمدید حساب کاربری مسدود شده است.

ساخت سایت با سایت ساز سی می پلاس

ارسال هوایی با سیمرغ آبی آسمان پاسارگاد

ارسال هوایی

امروزه تا اسم ارسال محموله با هواپیما می آید ذهن شنونده به سمت گرانی هزینه و سختی رفتن به فرودگاه میرود . حال اینکه سیمرغ آبی با داشتن اپلیکیشن ارسال و شعب مستقر در سطح کلان شهر ها از جمله تهران ، در محل حضور شما آماده دریافت و بارنامه کردن محموله است تا بلافاصله با صدها پرواز روزانه ، محموله شما را به گیرنده برساند.سرعت ارسال بصورت هوایی با هیچ مجموعه پستال سرویس دیگر اعم از زمینی و ریلی در سطح ایران قابل مقایسه نیست حال اینکه از نظر قیمت نیزتفاوت چنداتی در نرخ خدمات با سایرکوریرها ندارد. پس با خیال راحت سیمرغ آبی را فرابخوانید تا در کمتر از 24 ساعت محموله شما را به مقصد برساند.راه های ارسال هوایی با ما

ثبت سفارش تلفنی

مراکز تماس و مشاوران ما در تمام ساعات روز آماده خدمت رسانی و پاسخگویی به شما عزیزان هستند. از طریق دکمه زیر با مراکز تماس ما در ارتباط باشید.

مراجعه حضوری

با حضور در فرودگاه مهرآباد قبل از ترمینال 6 داخل سالن 3 مرکزخدمات بار میتوانید از خدمات ما استفاده نمایید. ما در تمام ساعات روز آماده پذیرایی از شما هستیم.

نصب اپلیکیشن

با نصب اپلیکیشن AIRBOX کوتاه ترین راه ارتباطی با سیمرغ آبی را دراختیار دارید.  لطفا روی گوشی خود نصب کنید و دیگر نگران ارسال بار خود نباشید .