این وب سایت به دلیل عدم تمدید حساب کاربری مسدود شده است.

ساخت سایت با سایت ساز سی می پلاس

خدمات پست هوایی سیمرغ آبی

ارسال بار هوایی

ارسال هوایی

امروزه تا اسم ارسال محموله با هواپیما می آید ذهن شنونده به سمت گرانی هزینه و سختی رفتن به فرودگاه میرود . حال اینکه سیمرغ آبی با داشتن اپلیکیشن ارسال و شعب مستقر در سطح کلان شهر ها از جمله تهران ، در محل حضور شما آماده دریافت و بارنامه کردن محموله است تا بلافاصله با صدها پرواز روزانه ، محموله شما را به گیرنده برساند.سرعت ارسال بصورت هوایی با هیچ مجموعه پستال سرویس دیگر اعم از زمینی و ریلی در سطح ایران قابل مقایسه نیست حال اینکه از نظر قیمت نیزتفاوت چنداتی در نرخ خدمات با سایرکوریرها ندارد. پس با خیال راحت سیمرغ آبی را فرابخوانید تا در کمتر از 24 ساعت محموله شما را به مقصد برساند.


ارائه خدمات درب به درب

خدمات درب به درب

با وجود نمایندگان کارآزموده سیمرغ آبی در کلیه فرودگاه های ایران ، این امکان را فراهم نموده ایم تا در صورت عدم توان شما به حضور در فرودگاه ، به آدرس شما مراجعه و محموله را تقدیمتان نماییم .

 سیمرغ آبی با نمایندگان خود از اولین پرواز تا آخرین پرواز فرودگاه هر شهری در خدمت و دسترس شماست.


ارسال هوایی مرسولات به سراسر دنیا

ارسال مرسولات بین المللی

شما میتوانید با استفاده از خدمات بین الملل سیمرغ آبی در منزل یا دفتر خود به تمامی فرودگاه های دنیا با کمترین هزینه و بالاترین سرعت محموله  ارسال نموده و در آن نقطه به گیرنده تحویل دهید. با این قابلیت دیگر نه تنها نگران مشکلات فعالیت شرکت های پستال سرویس خارجی از بابت روابط سیاسی نخواهید بود بلکه محموله شما بدون اتلاف وقت در حوزه ترانزیت بار به فرودگاه مقصد میرسد.


ارسال هوایی حیوانات خانگی

ارسال حیوانات زنده

یکی از قابلیت های منحصر به فرد مجموعه سیمرغ آبی با سایر شرکت های پستال سرویس در ایران ، حمل حیوان زنده است . شما به راحتی و طبق استانداردهای سازمان هواپیمایی کشوری که خدمتتان ارائه میگردد ، در کوتاه ترین زمان حیوان زنده خود شامل حیوان خانگی یا دام و احشام را به مقاصد مورد نظر ارسال و تحویل گیرنده خواهید داد.


ارسال ایمن بارهای حساس

ارسال ایمن مرسولات حساس

قطعا تجربه داشته اید که یک محموله شکستنی مثل بلور یا لوستر توسط باربری ها یا مجموعه های پستال سرویس در مسیر ارسال دچار خسارت شده و غیر قابل مصرف شده است . سیمرغ آبی با توانمندی بالا در این حوزه محمولات حساس شامل شکستنی و غیرو را دریافت و با ایمنی 100 درصد به مقصد خواهد رساند .


مانیتئورینگ 24 ساعته مرسولات از ارسال تا دریافت

مانیتورینگ 24 ساعته

 بخش اتاق کنترل سیمرغ آبی بصورت مداوم محمولات شما را بر اساس کد رهگیری در وضعیت های مختلف کنترل نموده تا در نهایت به دست گیرنده برساند .در این میان وضعیت های خاص محمولات از طریق رسانه های ارتباطی به اطلاع شما نیز خواهد رسید . همچنین به واسطه این کنترل چنانچه با مرکز پیام ما تماس بگیرید به سرعت وضعیت محموله را نیز گزارش خواهیم داد .